Güzellik Bölümü

Güzellik Bölümüz Açılmıştır.

Yeni salonumuzda sizlere daha iyi hizmet vereilmek için hizmetlerimize yeni hizmetler ekledik.Güzellik salonumuzda bu hizmetlerimizden birisidir.

Sektördeki uzmanlığımız profesyonel ekibimiz ile güzelliğiniz adına her gün gelişiyor ve büyüyoruz.

güzellik salonumuzda çilt bakımından,ayak detoksuna kadar hizmetlerimiz yer almaktadır.

GÜZELLİK SALONU HİZMETLERİMİZ

CİLT BAKIMI

Zamana meydan okuyan bir cilde sahip olmak, yaşıtlarınızın surat bölgesinde kırışıklıklar, sarkıklar oluşmaya başlarken sizin cildinizde herhangi bir iz bulunmaması gibi önemli unsurlar birey için çok önemli bir durumdur. Cilt bakımını düzenli bir şekilde yapan insanlar diğer insanların arasında inci gibi fark edilip, odak noktası olurlar. Sizlerde kendi kendinize veya dostlarınıza cilt bakımı nasıl yapılır gibi sorular soruyorsanız izz kuaför profesyonel ekibi ile sizlere her türlü cilt bakımında destek olmaktadır.

AYAK DETOKSU 

         Ayak detoksu, bir cihaz aracılığıyla ayakları toksinlerden arındırmayı ve suda meydana gelen renk değişimine göre kişinin sağlığı hakkında bilgi sahibi olmayı sağlamaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirmek ve sağlık sorunlarını gidermek için toksinlerin vücuttan atılması gerekir. Kişilere sağlık ve güzelliği aynı anda sunan bu yöntem mucize tedavi olarak bilinir. Su ile çalışan ve vücudu atık maddelerden temizleyen cihaz, yüksek teknoloji ile üretilmiştir. Toksinlerin atılması sırasında suda birçok renk ve cisim görünebilir.